Menu

понеділок, 22 жовтня 2018 р.

Посвідчення щодо вільного володіння державною мовою


У відповідності до вимог документу "Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017р. №301 "Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою", розроблено новий продукт - "Посвідчення щодо вільного володіння державною мовою".


Продукт доступний для роботи на WebPPP. 

Дизайн Посвідчень розробляється у відповідності до вимог закладів освіти. На WebPPP наразі доступні для замовлення продукти з типовим дизайном:
  • CERTIFICATE-UKR_BDPU - макет з класичними елементами оздоблення для документів  • макети, що містить елементи національної символіки
CERTIFICATE-UKR_ETHNO1 

CERTIFICATE-UKR_ETHNO2 


Виготовити Посвідчення можна як самостійно (надрукувати безпосередньо в закладі освіти), так і замовивши його в друкарнях, під'єднаних до WebPPP. Приклади роботи з WebPPP публікувались раніше:
https://supportdigi.blogspot.com/2017/06/diploma-supplement.html
https://supportdigi.blogspot.com/2017/06/blog-post_4.html

Видавати вказані Посвідчення мають право заклади освіти, що отримали відповідні ліцензії МОН України. Перелік цих закладів наведений на сайті Національного агенства України з питань державної служби.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації